Наші роботи

Новинкою на ринку Луцька, є розсувна система зі скла, при необхідності вся система може компактно зсуватись в одну сторону, що дозволяє створювати грамотне зонування простору.

Нова колекція від ТМ Новий стиль Віва.

Особливості та переваги колекції.

Вперше на ринку України всі моделі колекції виконанні без використання класичних поперечних. Товщина фільонки складає 22мм, товщина стойової склада 40мм.

Можливе використання трьох видів скла:

 • сатин
 • графіт
 • блек

П’ять нових  відтінків декорів з чітко вираженої дерев’яною текстурою:

 • Бук Баварський
 • Бук кашемір
 • Бук шато
 • Бук тютюновий
 • Ясень NEW

 

Гарне доповнення для любителів лофту  міжкімнатні двері ТМ Корфад. Емітація бетону різного типу Арт бетон, Лайт бетон, Лофт бетон, Сталь кортен цей вибір допоможе підібрати саме те що вам потрібно.

   

Новинка з склінні тераси. Автоматична вертикально -зсувна система , забезпечує затишок на комфорт на терасі, захищає від дощу пилу та вітру. При бажанні  складається у перило і створює відкритий простір. Деталі можна роздивитись на нас на сторінках у сай мережі. https://www.facebook.com/aneta.com.ua

Нова колекція міжкімнатних дверей від ТМ «Новий стиль»  — це вишукано та елегантно.

Кольорова гамма в ніжних пастельних тонах лише доповнить ваш неповторний інтер’єр.

 

 

 

 

Нові моделі міжкімнатних дверей від ТМ «Новий стиль» прикрасять вашу оселю та створять неповторний настрій.

 

Поновлено видачу кредитів в рамках державної програми енергоефективності.

Умови кредитування від Ощадбанк

Максимальна сума кредиту до 50 тис.грн.

Мінімальна сума кредиту: 1 тис.грн

Аванс: 10% від вартості товару

Термін: до 3 років

Відсоткова ставка: 17,99% річних

Погашення кредиту: щомісяця рівними частинами, можливе дострокове погашення кредиту без додаткової комісії

Компенсація: 35%, але не більше 14 тис.грн

Ролети — це необхідна річ, якщо Ви турбуєтесь про свою безпеку і безпеку свого майна і завдяки своїм властивостям є не лише додатковим захистом від проникнення зловмисників та впливу поганих погодних умов, а й безперечним доповненням  до загального екстер’єру .

Ролети призначені для захисту вікон, дверей і вітрин. Вони витримують великі вітрові навантаження, створюють комфорт в приміщеннях за рахунок забезпечення термо- і звукоізоляції, а також надійно захищають будівлі від огляду його внутрішнього простору.

Управління ролетами може здійснюватися вручну за допомогою різних типів ручних приводів або автоматично внутрішньовальними електроприводами.

ТМ "новий стиль" виготовляє телескопічну коробку, що дозволяє замовляти коробку довжиною 2050мм, товщиною 32мм і шириною 80, 100, 120мм.
Дана коробка присутня в моделях ПП Преміум, Нанофлекс, Екошпон, ПВХ DeLuxe.

Як правило, покупець, який придбає в магазині дверну систему, купує не готовий до установки блок, а збільшене в масштабі подібність дитячого конструктора – захоплююча «іграшка» для вмілих ручок. В принципі, чому дверна система не до кінця зібрана цілком зрозуміло, адже виробнику невідомо, в який бік буде відкриватися двері і які на конструкції планується встановити навіси і замок.

Так і дверні рами виробники не збирають, бо не знають розміри та інші особливості отвору, де заплановано встановити блок.

Телескопічна коробка відрізняється від звичайної пазами, в які легко можна вставити добірну планку і литву. Завдяки вільному руху лиштва та добірна планка можуть легко підлаштовуватись під нерівності дверного отвору.

Переваги:

 • Привабливий зовнішній вигляд. Цільна конструкція немає необхідності в маскуванню шляпок цвяхів.
 • Міцність конструкції і відповідно довга експлуатація телескопічної коробки.
 • Надійність дверної коробки.
 • Простота в монтажі.
 • Відмінне перекриття щілин між рамою і стіною.
 • Можливість використання при нерівності дверного отвору.

Нова колекція жалюзі 50мм навіяна сучасними «скандинавскими» тенденціями, де на перший план виходять екологічні матеріали, монохромні (нордичні) і натуральні кольори, простота та лаконічність форм.

IQ-energy !

35%
( )

Aneta + Aneta Aneta = Aneta