Послуги дизайнера

Дизайн інтер’єру – це архітектурно й художньо оздоблена внутрішня частина будинку, що забезпечує комфорт людині та визначає функціональне призначення приміщення.

Основною метою дизайну інтер’єру є: відобразити у приміщені де ви проживаєте комфортні умови вашого проживання: меблі, планування, кольори, побутову техніку. Так відобразити, щоб вам там було зручно, комфортно жити. Щоб ви у свої оселі працювали відпочиваючи. І при цьому через призму ваших вподобань, світогляду мистецьким чи культурним стилям відобразити це все у вас вдома.
Тож перед ремонтом вашої квартири чи зміненні дизайну інтер’єру ви повинні розуміти, що інтер’єр має бути в першу чергу зручний, бо вам там постійно жити, багатофункціональним, красивим та індивідуальним.

Саме завдяки красі ви робите зміни у вашому інтер’єрі, щоб зробити його кращим. А індивідуальним, щоб ваші гості могли зрозуміти ваші бачення, характер, бо по стилю інтер’єру можна зрозуміти характер людини і те до чого він ближчий. Наприклад, якщо стиль Хай-тек це більш сучасний стиль з індустріальною естетикою. А Класичний стиль – це більш давніший в, якому головне гармонія суворих пропорцій і логічність композиції, точність та симетричність.

IQ-energy !

35%
( )

Aneta + Aneta Aneta = Aneta