fbpx

Гаражні ворота

Гаражні  ворота сьогодні — це не тільки надійний захист в’їзду в гараж. У XXI столітті гаражні ворота перестали виконувати виключно функціональну роль, перетворившись із стандартної будівельної конструкції в архітектурний елемент, який багато в чому визначає зовнішній вигляд будівлі.

Існує кілька типів гаражних воріт  секційні, розпашні, відкатні.

Секційні ворота— складаються із сталевих секцій сполучених між собою петлями з оцинкованої або нержавіючої сталі. Кожна секція складається з двох сталевих листів з наповненим між ними пінополіуретаном і є по суті сандвіч-панеллю. При відкриванні полотно секційних воріт повільно піднімається вгору і розміщується під стелею гаража.

Розпашні ворота — це, мабуть, самий древній і класичний тип гаражних воріт. Про цей тип вже багато розказано і напевно кожен автомобіліст і власник гаража знайомий з ним. Вони гаражні ворота мають один істотний недолік, їм необхідно місце для розкриття частин.

Відкатні ворота являються найкращим рішенням для перекриття заїзду у двір приватного будинку чи на територію підприємства. Компактність конструкції у поєднанні зі стильним зовнішнім виглядом і зручністю керування робить роликові системи одними з найбільш популярних.

На сьогоднішній час всі ці типи воріт можна автоматизувати для зручності користування.Стань учасником програми IQ-energy !

Зроби своє житло енергоефективним та отримай грошовий грант на вікна до 35% від ЄБРР
(Європейський Банк Реконструкції та Розвитку)

Aneta + Aneta або Aneta = Aneta

Гранти надаються фізичним особам чи ОСББ
Без довідки про доходи

Лишити заявку