fbpx

Москітна сітка

Літо – час, коли комахи, а також пил, пух з дерев потрапляють через відкриті вікна та двері до кімнат. Москітні сітки – це незамінний аксесуар для будинку чи квартири влітку. Вони можуть встановлюватись як на вікна, так і на двері. 

У нашому асортименті москітні сітки, виготовлені з металу та пластику. Ці матеріали стійкі до зовнішніх впливів. Сітка не втрачає своєї еластичності та не псується під дією сонячних променів. 

Серед нашої продукції — такі види москітних сіток:

Віконна

Дверна розпашна

Дверна розсувна

Дверна на магнітах

Дверна, складена гармошкою

Дверна розсувна подвійна

Рулонна 

У нас ви можете замовити москітні сітки, відповідно до розмірів ваших вікон та дверей. Такі сітки легко чистити від забруднень навіть в домашніх умовах. Ви можете не вагаючись провітрювати приміщення, бо комахи та інші шкідники не потраплять у ваш дім. 

Для того, щоб купити москітні сітки у Луцьку, звертайтесь до фірми «Анета». Наші спеціалісти допоможуть вам зробити правильний вибір. 

Також у нашому асортименті — сітки Антикішка. Це міцна конструкція, яка захистить ваших домашніх улюбленців від випадіння з вікна. Ззовні вона не відрізняється від звичайної москітної сітки, але може витримувати до 7-8 кілограмів ваги. Тому власники домашніх тварин з такою сіткою можуть без страху відкривати вікна. 

Антикішка виготовляється з нержавіючої сталі, відтак їй не страшні гострі кігті, ікла, дзьоби. Також вона одночасно захищає помешкання від комах.

 Стань учасником програми IQ-energy !

Зроби своє житло енергоефективним та отримай грошовий грант на вікна до 35% від ЄБРР
(Європейський Банк Реконструкції та Розвитку)

Aneta + Aneta або Aneta = Aneta

Гранти надаються фізичним особам чи ОСББ
Без довідки про доходи

Лишити заявку