fbpx

Жалюзі деревяні

Штори день-ніч

Рулонні штори

Рулонні штори — новий напрямок у декоруванні вікон. Сьогодні він широко використовується в оздобленні інтер’єру. Рулонні ролети не лише забезпечують гарний вигляд вікна, а й виконують сонцезахисну функцію. М’яко розсіваючи світло, тканинні ролети створюють у приміщенні атмосферу затишку та комфорту. А завдяки сучасним візерункам та розмаїттю кольорів, вони ідеально пасують до помешкань та офісів, виконаних у будь-якому стилі.         Ролети із тканини мають такі функціональні переваги:вони не мнуться;завдяки спеціальному компоненту не втрачають кольору.        Також  є ролети з природних матеріалів, які зазвичай виконані в двох варіантах управління: за допомогою ланцюжка управління, який може розташовуватися праворуч або ліворуч від штори, згортаючись в рулон знизу вгору, та згортається як римська штора.

Римська штора

Штори плісе

Однією з головних переваг цього виду штор є чудовий зовнішній вигляд, практичність у використанні, а також універсальність.      Штори плісе являють собою гофровану тканину прикріплену на спеціальній основі. Їх можна вмонтувати як на звичні, так і на мансардні вікна, а також можна використовувати їх для вікон різноманітних форм: арки, трикутники, трапецевидні.      Штори плісе - це чудовий зовнішній вигляд простота та надійність у використанні, які легко створюють затишок у оселі.

Жалюзі горизонтальні

Жалюзі вертикальні

Жалюзі – це сучасний елемент декорування вікон. Вони прекрасно підходять для віконних прорізів нестандартних розмірів. Жалюзі є двох типів: вертикальні та горизонтальні. Вертикальні жалюзі - це найбільш просте рішення, для створення неповторного інтер'єру. Вони однаково добре підходить як для дому, так і офісу. Перевагою є наявність великої кількості різновидів тканина яка відрізняються за кольором, прозорістю, малюнком (фактурою), складом і якістю. Горизонтальні жалюзі - це прості, універсальні, надійні та зручні в повсякденному користуванні вироби. Такі жалюзі підходять як для оформлення офісів, так і для житлових кімнат. Зручні тим, що можна закрити як віконний проріз цілком, так і кожну стулку вікна окремо


Стань учасником програми IQ-energy !

Зроби своє житло енергоефективним та отримай грошовий грант на вікна до 35% від ЄБРР
(Європейський Банк Реконструкції та Розвитку)

Aneta + Aneta або Aneta = Aneta

Гранти надаються фізичним особам чи ОСББ
Без довідки про доходи

Лишити заявку